Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 668-89-14
City of Lions » Бронювання квартир

Бронювання квартир

Apartments City of Lions

Бронювання апартаментів (Бронь) в 

апарт-готелі Апартаменти City of Lions

 

Ок миниПісля вибору квартири і отримання підтвердження з нашого боку про можливість її бронювання, ми повідомимо Вам номер вашого замовлення. Запишіть або запам’ятаєте його. При наступних контактах з нами, ми будемо розуміти про поселення в яку квартиру і на які дати йде мова. Це зроблено для зручності клієнта, що б не віднімати у Вас зайвий час на пошук параметрів вашого замовлення при подальших контактах з нами.

 

ОкДля підтвердження бронювання апартаментів, які Вам сподобалися, необхідно здійснити передоплату (Бронь). Час, протягом якого необхідно це зробити обмовляється окремо.

 

ОкПротягом цього часу ми бронюємо квартиру в усній домовленості, це означає, що тимчасово нікому обрана вами квартира не пропонується. Якщо Ви не встигаєте оплатити Бронь в обумовлений час, щоб уникнути непорозумінь, будь ласка повідомте нам про це і ми продовжимо усну бронь на необхідний час.

 

ОкСума Броні дорівнює вартості першої доби оренди апартаментів. Оплатити Бронь можна кількома способами. Також прочитайте важливе !!!

 

visa master 250Перший варіант – (для гривні чи любої валюти з карток Visa, MasterCard) – безпосередньо через сайт, якщо у Вас є при собі розрахункова банківська картка або Ви сплачуєте від підприємства. Для цього необхідно зайти на сторінку сподобалася квартири і натиснути на кнопочку “забронювати” (вона праворуч від головної фотографії квартири). Після натискання, Ви попадете до форми реквізитів вашого замовлення. Заповніть всі обов‘язкові поля та перейдіть до меню вибору способу платежу. Оберіть спосіб оплати. Сервіс забеспечується ПриватБанком.

 

 

терминаллДругий варіант оплати / оплата на розрахунковий рахунок (тільки для оплати гривнями)

 

 

 

 

ФО-підприємець Солянко Борис Борисович

у гривні, р / р № 26 0090 6011 3007 в АКБ Приват Банк
МФО 325321, ЄДРПО 25 2832 0814

 

importante 40При оплаті в терминалах: в призначенні платежу необхідно вказати “Послуги з бронювання квартири та проживання, код (вкажіть код квартири), замовлення № (вкажіть номер вашого замовлення)”

 

importante 40При оплаті згідно виставленого рахунку: рахунок для оплати буде запропоновано системою після проходження процедури формування рахунку; рахунок необхідно роздрукувати в 2-х екземплярах.

 

importante 40ВАЖЛИВО! – Не пропустіть з уваги, що оплату Броні необхідно обов’язково попередньо узгодити з нами в телефонному або електронному режимі. Просимо Вас до моменту внесення оплати Броні, звіряти в календарі зайнятості квартири дати, закриті для вашої броні. Якщо Ви бачите там відмінність, значить при прийомі замовлення можливо виникла помилка, зв’яжіться з нами для уточнення параметрів вашого замовлення.

 

вопросПросимо користуватися сервісами саме ПриватБанку, так як перерахування з інших джерел можуть йти кілька днів і це ускладнить процедуру бронювання квартири.

 

вопросЯкщо ж Вам зручний інший Банк або термінал оплати (наприклад Айбокс), ми приймемо оплату цим способом, але тільки у випадку, якщо до дати вашого приїзду залишається не менше 2-х тижнів. При цьому не забувайте, що Вам доведеться сплатити розмір тієї комісії, яку запросить інший банк або термінал. Квитанцію або чек про оплату обов’язково збережіть.

 

Ок миниЗ моменту отримання нами суми Броні, обрані апартаменти будуть заброньовані для Вас на необхідні дати. Отримавши Вашу передоплату, ми відмовляємо іншим потенційним гостям, що бажають забронювати цю ж квартиру на цей же період. На вашу електронну пошту буде надіслано підтвердження про бронювання квартири. (див. нижче)

подтверждение брони образец

Коригування замовлення:

 

Ок миниБудь-які зміни в терміни броні квартири (зміна дати заїзду чи виїзду), без штрафних санкцій, можливо зробити не пізніше ніж за 10 діб (включно) до дати заїзду, у випадку, якщо у нас є така можливість.

ОкЯкщо Ви відкидаєте бронь, переносите дати оренди, або скорочуєте домовлений термін проживання менш ніж за 10 діб або необґрунтовано відмовляєтеся від поселення – Ви наносите нам збитків, тому, беручи це до уваги, передоплата (Бронь) в таких випадках не повертається. Це ж правило поширюється і на квартири, які заброньовані менш ніж за 10 діб до дати заїзду.

ОкВинятком з цього правила може бути ситуація, коли ми встигаємо забронювати вашу квартиру для інших гостей на строк не менший вашого замовлення і за ціною не нижче мінімально встановленої для квартири на сайті. Будьласка завчасно повідомляйте нам про зміну своїх планів.

ОкЗвертаємо вашу увагу, що на дні фестивалів, травневих, новорічних і різдвяних свят допустимий час для коригувань або відміни заказу збільшується до 30 діб (включно).

 

importante 40Важливо!!! Якщо Ви забронювали квартиру і оплатили нам аванс, то ми розуміємо, що Ви ознайомлені з умовами цього пункту і згодні з ним.

 

Оренда без передоплати:

 

У день або за день до поселення, Ви можете орендувати одні з наших апартаментів без передоплати. У цьому випадку ми запропонуємо Вам вільну від броні квартиру.

 

Документи за проживання:

 

dokumentyМи надаємо звітні документи для вашої бухгалтерії (третя категорія).

Обов’язково обумовлюйте таку необхідність з нами попередньо, до оплати Авансу. Так як нам необхідно підготувати потрібні Вам документи до вашого приїзду.

 


 

Повернутися до списку квартир

1-но кімнатні квартири

2-х кімнатні квартири

3-х кімнатні квартири

багатокімнатні квартири та будинки

Очистити корзину
>