Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 838-23-20; +38 (066) 306-37-13; +38 (063) 369-43-42
Viber, WhatsApp: +38 (097) 784-22-30
City of Lions » Афіша » Що подивитись у Львові?

Що подивитись у Львові?

Львів – це, безумовно, один з найяскравіших і харизматичних міст України, якщо звичайно про місто взагалі можна так сказати. Однак перш, ніж відправлятися в поїздку, потрібно неодмінно скласти список “must see”, в який слід включити ті пам’ятки і знакові місця, які є візитною карткою цього міста.

Проблема в тому, що на кожному кроці, під кожним камінчиком у Львові ховається відбиток історії. Обійти все за пару днейlvov 02 практично неможливо. Погодьтеся, краще синиця в руках. Втім, те, що ми пропонуємо вам подивитися у Львові, синицею назвати дуже складно. Це солідний журавель – не менше. Рано вранці слід відправитися в парк «Високий замок», в якому збереглися багатовікові дерева і залишки укріплень минулих часів. Довга залізні сходи, яка змінялася кам’яними ступенями, приведе вас на оглядовий майданчик, з якої відкривається чудова панорама Львова – з його деревцями, дахами і звивистими європейськими вуличками.

lvov 03После можна заглянути в Аптеку-музей – єдиний музей України, який досі функціонує за своїм прямим призначенням. На полицях разом з музейними експонатами стоять сучасні ліки, які можна придбати, сплативши денежку в касу. Також слід неодмінно побувати неподалік міської ратуші і як мінімум в трьох греко-католицьких соборах.

Хоча стоп! Ми абсолютно не з того почали. Перед поїздкою слід обов’язково переглянути – оренда квартири подобово у Львові, бо те житло, яке запропонують вам на залізничному вокзалі, буде в рази дорожче. Найкраще відправитися на портал sutky.com.ua. Просто виберете цікаву для вас квартиру і за лічені хвилини підберіть те житло, яке відповідає розміру вашого гаманця.

Профіль порталу sutky.com.ua – це оренда квартир подобово Львів. Ми пропонуємо приватні апартаменти на будь-який смак і бюджет. Усі апартаменти знаходяться в центрі міста, в пішій доступності до історичних місць. Пропоновані нами фотографії для ознайомлення і вибору апартаментів відповідають дійсності і актуальні, незважаючи на періодичне обновленіеlvov інтер’єрів.

У розділі «Контакти» користувачі порталу sutky.com.ua виявлять вичерпну інформацію про те, як можна зв’язатися з нами. А розділ «Новини» буде щоденним «постачальником» самої свіжих і актуальних подій в нашому місті. Заглянувши в розділ “Екскурсії” виберіть собі сподобався туристичний маршрут.

Найближчим часом на порталі з’явиться рубрика “Афіша”, в якій нашим гостям буде запропоновано ознайомитися з усім цікавим і корисним у нашому місті. Там Ви знайдете для себе багато цікавого, у тому числі те, що могло вислизнути з уваги під час самостійного огляду міста – дізнатися де знаходяться цікаві кафетерії, ресторани, клуби; ознайомитися з програмами концертів, репертуаром кінотеатрів і театрів, фестивалів; запланувати відвідування виставок, музеїв і ще багатьом, багатьом іншим.

Апартаменти City of Lions оренда квартир подобово швидко і просто!

Всі анонси культурних подій Львова | Афіша Львова
Екскурсії по Львову таобласті
Почати пошук подобово квартири у Львові

Очистити корзину
>