Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 668-89-14
City of Lions » Афіша » Дні ковальської майстерності на Музейній площі, лютий 2017р.
дни кузнечного мастерства во львове

Дні ковальської майстерності на Музейній площі, лютий 2017р.

Дата: 3 - 5 лютого 2017 р, початок о 14:00
Місце: площа Музейна


Фестиваль ковальського ремесла | квитки: вхід вільнийвхід вільний

Це щорічний фестиваль, кожен раз збирає безліч туристів і львів’ян, які з великим інтересом вливаються в атмосферу ковальської майстерності кращих майстрів своєї справи.

Ковальське ремесло зародилося в XI столітті. В ті часи, при виготовленні кованих виробів, надати їм необхідну форму, можна було лише шляхом нанесення ударів по губчатого заліза. Що було дуже складним і трудомістким процесом, що вимагав неймовірних зусиль коваля.


Полегшення в ковальська справа прийшло з початком використанням вогню. Тоді ж загартовування металу привнесло в ковані вироби підвищену міцність, що дозволило використовувати вироби з металу у всіх галузях господарства.


У наші дні кування, завдяки складного процесу виробництва, виявилася майже єдиним рукодільним ремеслом.


Ковальська справа сьогодні дуже затребуване в дизайні інтер’єрів, оформленні ландшафтів. Найчастіше заміські будинки ми вже не уявляємо собі без кованого паркану або елементів ковки в ньому. Одні з найкрасивіших і розкішних, які надають особливий дух старовини, виходять ковані люстри, свічники, меблі, елементи оформлення будинків. Будь-яке кований виріб в нашому будинку підкреслює вашу індивідуальність, ваш стиль, спосіб життя. Тому що кожен виріб є по-своєму унікальним, наділений часткою душі майстра.

дни кузнечного мастерства во львове 2017 г

Чарівне перетворення металу


Хочеться вірити, що ковальське ремесло не помре і надалі, а навпаки, буде захоплювати нас своєю вишуканістю і неповторністю!


Приєднуйтесь до цієї вічної казці. До речі, всі бажаючі зможуть зробити це буквально, завдяки майстер-класам, які пройдуть поруч.


Наші апартаменти подобово знаходяться зовсім поруч з місцем майбутньої події. Підберіть кращі для себе – http://sutky.com.ua

Апартаменти City of Lions

Очистити корзину
>