Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 838-23-20; +38 (066) 306-37-13; +38 (063) 369-43-42
Viber, WhatsApp: +38 (097) 784-22-30
City of Lions » Новини та статті » Хто пропонує квартири подобово у Львові

Хто пропонує квартири подобово у Львові

У нашому сучасному світі люди постійно кудись їздять. Це може бути ділова чи приватна поїздка, відпочинок або туризм, хтось їде на торжество – весілля, день народження, ювілей, інші відвідують друзів або родичів. Та хіба мало у нас причин поїхати в інше місто. Ми робимо це так часто, що такі невеликі подорожі стали для нас буденними.

І настільки ж звично стало для нас тимчасове розміщення в іншому місті на час поїздки. Можливо це готель або приватне житло, у кожного з нас є свої переваги. Але наскільки ми правильні у своїх стереотипах – давайте це з’ясуємо і поговоримо про короткострокову оренду житлових приміщень – оренда квартир і будинків подобово.

В даний час цей вид пропонованої оренди поширений досить широко. Оренда квартири подобово – досить у всіх містах України. Щоб розібратися в цій масі пропозицій, зокрема у Львові, всіх існуючих представників даного сегмента орендного бізнесу можна розподілити за трьома групами.

Першу групу представляють власники квартир, що мають одну іноді дві квартири. Вони переважно здають своє житло без укладення будь-яких договорів, іншими словами – незаконно. Зобов’язань ніяких, а значить ймовірність виникнення різного роду непорозумінь, з обох сторін учасників угоди здачі / знімання житла, вкрай висока.

Ступінь наслідків таких нелегальних операцій буде залежати від волі випадку, але найчастіше вона зачіпає саме грошову сторону питання і дуже болісно. Іншими негативними моментами такої угоди є відсутність гарантій заселення, загроза втрати документів (часто вимагають залишити в заставу паспорт), відсутність звітних документів, невідповідність житла заявленому в рекламі або словесному опису, недостовірність адреси, банальне шахрайство.

З метою залучити клієнта ці власники використовують профільні друковані видання, сайти безкоштовних оголошень, «ловлять клієнта» на живця табличками “здаю квартиру» в місцях прибуття гостей міста (вокзали, аеропорти) або інших місцях скупчення приїжджих. Заявляються ціни у таких орендодавців, звичайно ж , нижче ринкових, а за фактом прибуття гостя на місце, для останнього вірогідний «сюрприз», здатний перетворити поїздку в кошмар.

Агентства нерухомості і приватні ріелтори, що пропонують квартири і будинки для проживання представляють другу групу. У більшості з цих компаній така діяльність не є основною, а носить другорядний характер.

В якості об’єктів для розміщення гостей використовуються квартири, які залучаються за договором від власників нерухомості, у тому числі від представників першої групи. До ціни власника такої квартири додається комісія агентства (від 10 до 20%, а в свята від 100 до 500 гривень), в підсумку виходить сума заявляється клієнту.

Пропоновані квартири повністю обставлені меблями, обладнані побутовою технікою, в деяких є Інтернет і, опціонально, іноді парковка. Часто такі ріелтори пропонують клієнтам додаткові послуги, включені з орендну ставку або за додаткову оплату (трансфер, бронювання квитків, замовлення екскурсії і т.д).

Головним недоліком роботи з агентством є неповна поінформованість останнього про квартирі. Як Ви розумієте, працівник агентства – наймана людина, ніколи на пропонованій квартирі не був, і описати житло може не більше, ніж містить присутнє на сайті опис. Більш широка інформація про квартиру надана їм, швидше за все, буде предметом його вимислу.

Ще одним недоліком встає складність у спілкуванні та веденні переговорів, адже посереднику необхідно кожен крок узгодити з власником квартири. Неприємні моменти можуть підстерігати клієнта в конфліктних ситуаціях, найімовірніше посередник, опинившись між двох вогнів, поведе себе непередбачувано і заявлена ​​ним відповідальність та гарантії виявляться порожнім звуком.

Третім і найбільш цікавим для клієнта, з нашої точки зору, учасником ринку короткострокової оренди житла (або подобової оренди квартир) є вузькоспеціалізовані індивідуальні підприємці та організації малого бізнесу, які надають для проживання квартири знаходяться у них в довірчому управлінні або у власності.

На відміну від представників першої групи, про які йшла мова вище, ці люди є зареєстрованими підприємцями, сплачують податки та надають дану послугу абсолютно законно. Деякі з них одночасно здають власну розташовану за їхній управлінні житлову нерухомість в рамках одного проекту, інші використовують лише власні житлові об’єкти, треті пропонують тільки знаходяться в управлінні апартаменти. Але в кожному разі, у власника є документи, що підтверджують його право розпоряджатися квартирою.

Саме представники цієї групи, з погляду конкуренції готелям, здатні скласти останнім гідну альтернативу. Аналогічно готелю, в штаті таких власників є люди, що відповідають за різні ланки обслуговування нерухомості та клієнтів. Вивіскою такої компанії є персональний сайт, на якому детально розписані процедура бронювання, умови роботи та оплати, вказаний перелік основних і додаткових послуг і є багато іншої, цінної клієнтам інформації (як доїхати, що поруч, де поставити машину, куди можна піти, і багато інше).

Власники добре орієнтуються на ринку добової оренди, тому ціна квартир істотно менше, ніж в аналогічних готельних номерах (20-40%) і в агентствах нерухомості (30-60%), у той час як якість і кількість послуг може бути великими. Клієнт не оплачує ніякої комісії. За рівнем комфорту квартира подобово Львів аналогічна тому, до чого людина звикла у своєму повсякденному житті. Не викликає у клієнта дискомфорту і скутості, майже не вимагає «звикання до інтер’єру».

Крім того, серед інших переваг є надання клієнту об’єктивного опису квартири, можливість отримати відповіді на деталізовані питання про квартиру (наприклад – куди виходять вікна зі спальні, де знаходиться балкон, який вхід в квартиру і багато інших). У квартирах є кухня. Клієнт може змістити дати заїзду та виїзду в часі без збільшення кількості доби проживання і, відповідно без оплати за зайвий час. Власник гнучкий у досягненні компромісу з клієнтом, він дорожить своєю репутацією.

Найчастіше між клієнтом і такими підприємцями встановлюється довгострокова «дружба», клієнт щоразу звертається до свого перевіреного орендарю, маючи можливість отримувати знижки, кожну свою поїздку міняти апартаменти, бронювати квартири за спрощеною процедурою і отримувати пріоритетне право бронювати на потрібні дати.

Періодично у орендодавців з’являються нові апартаменти, тоді вибір клієнтові стає ширше. Постійно поліпшується якість квартир. В середньому, такі орендодавці можуть пропонувати клієнтам від 15-20 своїх квартир. Найбільш просунуті здатні запропонувати до 50-ти.

Третя група орендодавців сформувалася пізніше інших груп і увібрала в себе все найкраще, що пропонують всі інші учасники подобового житла і готелі. Прогрес надання послуг у добовій оренді йде дуже швидко. Найбільш динамічно розвиваються саме представники третьої групи, оскільки це їхній основний бізнес.

Підтвердженням, що саме ця група вже сьогодні надає готелям істотну конкуренцію, є той факт, що тільки з власниками третьої групи, нарівні з готелями, співпрацюють всесвітньо відомі сайти онлайн бронювання житла, такі як booking.com, trivago, airbnb та інші.

Безумовно, вибір кому віддати перевагу і довірити створення атмосфери свого відпочинку під час подорожі, за клієнтом, але в його інтересах, ми рекомендуємо користуватися послугами саме представників третьої групи.

Апартаменти City of Lions – оренда квартир подобово швидко і просто!

Всі анонси культурних подій Львова | Афіша Львова
Екскурсії по Львову таобласті
Почати пошук подобово квартири у Львові

Очистити корзину
>