Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 838-23-20; +38 (066) 306-37-13; +38 (063) 369-43-42
Viber, WhatsApp: +38 (097) 784-22-30
City of Lions » Новини та статті » Львів – місто кави і романтики
львов город кофе и романтики

Львів – місто кави і романтики

У наш час величезна кількість людей намагається з’їздити за кордон, щоб не тільки відпочити і ознайомиться з іншою культурою і подивитися, як ще можуть жити інші люди. Поряд з поїздками до Європи стали популярні і поїздки в країни колишнього СНД. Тепер вже нікого не здивувати, якщо ви замовляєте, наприклад, тури до Львова. Популярність таких турів дуже легко пояснити:

– Вони досить дешеві, порівняно зі своїми «європейськими» варіантами (причому їх вартість нижче в рази);

– Будь ви громадянином Росії або Білорусії, ви не будете відчувати будь-яких незручностей у мовному бар’єрі, адже жителі чудового міста Львова з радістю зможуть заговорити з вами російською мовою, який знають величезна кількість громадян країн колишнього СНД;

– Ви не будете відчувати проблем з кухнею, адже ви зможете знайти в ресторанах і кафе ті страви, які готуєте у себе вдома;

– Унікальна архітектура міста, яка може зрівнятися з тією, яку можна зустріти в Європі;

– Високий рівень сервісу, починаючи з ресторанів і закінчуючи готелями та хостеламі. Вас всюди зустріне гостинний і кваліфікований персонал, який з радістю в усьому вам допоможе, що робить тури до Львова ще комфортніше.

Також, Львів себе добре зарекомендував і на чемпіонаті Європи з футболу «Євро2012», який у 2012 році приймали дві країни – Україна та Польща. Тоді тільки побудована, але вже знаменита на всю Україну і світ, «Львів Арена» приймала гри таких, таких країн, як Німеччина, Данія, Португалія і Нідерланди на відбіркових етапах. Фанати цих країн тоді високо оцінили якість послуг готелів Львова, а також доброту жителів цього міста. Навіть в наш час туристи повертаються в це місто, але вже не на Мондіаль по футболу, а просто до своїх друзів, які тут з’явилися, і чекають їх.

Як ви бачите, чудовий Львів невеликий, старий, і дуже гостинне місто, де живуть добрі і привітні люди, які ніколи не залишать вас в біді, і допоможуть вам, якщо ви будете в ній потребу.

Тури до Львова покажуть вам місто зовсім з іншого боку. Взагалі, у цього міста є два моменти, якими він «підкуповує» туристів:

– Дуже смачну каву за розумною ціною в затишних і милих кафе на вулиці;

– Надзвичайно красиві вулички, які немов лабіринт затягують вас в місто.

Невеликі кафе давно стали візитною карткою цього міста. Багато зуміли оцінити смак львівської кави, яке так дарує вранці необхідну бадьорість. Будьте впевнені – прогулюючись вулицями, вас спокусить аромат, який витає по вузеньких вуличках Львова. До кави вам запропонують і чудову випічку або шоколад.

Вулички міста створюють відмінну атмосферу романтики, загадковості і спокою. Це приваблює безліч молодих пар, які люблять увечері прогулятися по місту. Тому, прогулюючись увечері по місту, вам буде дуже важко знайти вільну лавочку, адже всі вони будуть «окуповані» молодими парами.

Такий ось він Львів, місто, який по праву читається столицею Західної України. Місто, на який рівняються величезна кількість інших міст України. Місто, який просто неможливо не полюбити, чи не прогулявшись по неймовірно красивим паркам і скверам, і не відчувши ту унікальну атмосферу, яку створює це місце.

Тури до Львова – порадуйте себе!

Апартаменти ” City of Lions ” / sutky.com.ua /

Очистити корзину
>