Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 668-89-14; +38 (066) 306-37-13
Viber, WhatsApp: +38 (097) 424-84-82
City of Lions » Афіша » На Різдво Христове у Львів

На Різдво Христове у Львів

Дата: 6-7 січня 2015
Місце: весь місто Львів

6-7 січня православний світ відсвяткує Різдво Христове. Хоча це свято вважається сімейним, шанувальники старовинних традицій можуть взяти участь і в вуличних народних гулянь. У більшості православних храмів у ніч з 6 на 7 січня пройдуть різдвяні богослужіння. А починаючи з 7 січня в Україні почнуться різдвяні гуляння.

Різдво +2015 прийде в наші будинки у Святвечір (Святвечір), 6 січня. У цей день по традиції не снідають і не обідають – це останній день 40-денного Різдвяного посту. А ввечері збираються за сімейним столом, чоби з першою зіркою почати святкову вечерю з 12 страв. Втім, Святвечір зовсім не обов’язково проводити вдома. Багато етнографічні комплекси та етнічні ресторани готують до цього вечора особливі святкові програми з дотриманням народних традицій та обрядів.

Зняти квартиру на Різдво чи Новий Рік

У Львові одним з основних дійств Різдва +2015 має стати встановлення Дідуха 6 січня. У центрі міста очікується святкова процесія, звучатимуть колядки. Планується також Парад вертепів – святкова хода звездонош, колядників, учасників вертепного дійства вулицями старого міста. Також кожен бажаючий зможе відвідати фестиваль “Спалах різдвяної звізди” у Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”, де якому відроджуються традиції виготовлення великих різдвяних зірок. Всі ці дні на площі Ринок буде проходити “Свято Пампуха”.

Читайте також: Свято Пампуха у Львові

Кожен мандрівник, який проводить новорічно-різдвяні дні в західних областях України, повинен пам’ятати, що Різдво – це сімейне свято, а значить навіть у великих містах ввечері 6 і зранку 7 січня будуть закриті не тільки майже всі кафе і ресторани, але і продуктові магазини! Про святковому столі необхідно потурбуватись заздалегідь. Але все ж Різдво – це саме той праздіков, який як жоден інший варто провести вдома, в колі сім’ї. А якщо Ви запланували зустріти Різдво у Львові, наші Апартаменти “City of Lions” створять для Вас затишок домашнього вогнища.

У різних регіонах України – свій традиційний набір з 12 різдвяних страв. Пропонуємо усереднений варіант, який підходить для будь-якого столу.

Різдвяний стіл
1. Кутя.
2. Узвар.
3. Салат з солоних огірків і кислої капусти.
4. Салат з буряка і чорносливу.
5. Вінегрет з оселедцем.
6. Пісний борщ або грибна юшка.
7. Вареники з капустою або картоплею.
8. Риба смажена.
9. Тушкована капуста з грибами.
10. Голубці з рисом, тушкованою морквою і пастернаком.
11. Варена картопля з маслом і товченим часником.
12. Пшоняна каша з грибною підливою

Апартаменти City of Lions

Очистити корзину
>