Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 668-89-14; +38 (066) 306-37-13
Viber, WhatsApp: +38 (097) 424-84-82
City of Lions » Новини та статті » Топ 5 культурних подій Львова минулого тижня (2 – 8 листопада 2015 р.)
ТОП 5 новостей выпуск №7 | City of Lions

Топ 5 культурних подій Львова минулого тижня (2 – 8 листопада 2015 р.)

Апарт-готель Апартаменти City of Lions знайомить Вас з топ 5 подій культурного життя Львова, що пройшли на минулому тижні, які відкрили культурний календар Львова на листопад.

Знайомимо гостей Львова та його мешканців з минулими фестивалями, концертами, виставками, святами, і багатьом іншим.

Подія №1
Перший у Львові сольний концерт Хіромі Уєхара, 2 листопада 2015

Початок минулого тижня видалося значущою подією для львів’ян та гостей міста. Всім, кому пощастило, стали учасниками грандіозного концерту, джазової феєрії від світової зірки джазу Hiromi Uehara. Львів став другим містом України, після Києва, світового турне музикантки. City of Lions раніше вже писав в анонсах про це.

Хироми Уехара, Львов ноябрь 2015 г | City of Lions

Ми пам’ятаємо Хіромі Уєхара з джазового фестивалю Alfa Jazz Fest, який пройшов цього літа. Тоді Львів вперше очно познайомився з Хіромі. Як і весь світ, Уєхара підкорила львів’ян своїми талантами. Її джазова експресія не залишила байдужими слухачів. Манера її виконання, її стиль полюбилися і запам’яталися нам.

За мірками джазу, Хіромі не так давно увірвалася на джазовий олімп. Вперше про неї заговорили в 2003 році. Приводом став її дебютний альбом «Another Mind». Він став абсолютним проривом у сучасній джазовій імпровізації. Її майстерність і стиль були подстать класикам жанру.

Скоро у Львові: фестиваль «Robust Mass», 14 листопада

Подія №2

Фестиваль “Аніма”, 7 листопада – 8 листопада 2015

У минулу суботу у Львові вже вшосте відбувся фестиваль «Аніма». Фестиваль для жінок. Всі про них, все для них – унікальні мудрість і знання, досвід, секрети і загадки жінок. Минулий фестиваль розкрив наступні теми:

• взаємини
• успіх і кар’єра
• краса і здоров’я
• життєвий стиль
• розвиваючі ігри
• інтимне

Фестиваль проходив у форматі різних заходів, спілкування, тематичної виставки, майстер-класів, консультацій психолога, а у висновку – подарунки, вечірка і великий фуршет.

Участь у програмі фестивалю брали: Солнцева Анна (тренінг), Чедрик Олександр (майстер-клас), Адамчук Лія (майстер-клас), Дворянин Парасковія (відвертий розговор), Леськів Надія (майстер-клас), Бордун Галина (тренінг), Чернявська Вікторія (майстер-клас), Грицан – Пірско Зоряна (майстер-клас), Кінзер Ірина (тренінг), Валіцька Наталія (майстер-клас), Битнер-Шредер Галина (майстер-клас), Слинько Оксана (лекція-семінар), Мазур Алена (майстер-клас) та інші.

У цьому місяці чекаємо – «Фестиваль 360», 22 листопада

Подія №3
ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс “Самоцвіти”, 30 жовтня – 2 листопада 2015

Про це фестивалі ми вже писали раніше в новинах. Нагадаємо, фестиваль розпочався на позаминулому тижні і тривав до понеділка – 2 листопада. Це фестиваль вокальних та хореографічних колективів у форматі конкурсів-концертів.

Як і очікувалося, програма фестивалю вийшла досить цікавою і насиченою. Учасниками фестивалю були представник майже з усіх областей України, Польщі, Білорусі, країн Прибалтики, Угорщини, Німеччини та інших країн.

У найближчі вихідні у Львові: Фестиваль свічок, 13-15 листопада

Подія №4
Кіно-медіа фестиваль “Кіноскріпт”, 1 листопада – 11 листопада 2015

Продовжив свою роботу фестиваль «Кіноскріпт», що почався 1 листопада. Фестиваль, в першу чергу, націлений на сучасну молодь. Став відкриттям більшого події – тематичного кіно-медіа фестивалю «Кіномаршрут».

Як City of Lions писав про це раніше, нинішній фестиваль проходить під гаслом «Погляд крізь час». Можливість озирнутися на минуле допомагає нам краще пізнати своє справжнє.

Фестиваль розкриває два напрямки – творчі майстерні та конкурсні покази фільмів. Завершиться «Кіноскріпт» 11 листопада. Очікується більше десятка номінацій.

У цьому місяці: Концерт пам’яті «Скрябін», 28 листопада

Подія №5
IV МІЖНАРОДНОГО Фестиваль “Відкриваємо Падеревського”, 5 листопада – 15 листопада 2015

Популяризація польської культури в останні роки дуже актуальна в нашій країні. Близький своїми традиціями і витоками народ. Тематичні фестивалі вже стали традицією. Не виняток, фестиваль “Відкриваємо Падеревського”, що стартував 5 листопада.

IV МІЖНАРОДНОГО Фестиваль “Відкриваємо Падеревського”, став традицією і однією з найважливіших музичних подій України.

У програмі цьогорічного фестивалю:

  • Львівська обласна філармонія 05.11.2015 – Церемонія відкриття та концерт
  • Палац Потоцьких у Львові, 12.11.2015 – Дискусія “Геополітичні аспекти польсько-українських відносин періоду Другої Речі Посполитої та Української Народної Республіки – часів Ігнація Яна Падеревського”
  • Львская обласна філармонія, 13.11.2015 – концерт (симфонічні твори українських, польських і західноєвропейських авторів)
  • Львівський національний театр опери та балету, 14.11.2015 – концерт і спектакль ансамблю “Мазовше” 
  • Львівський національний театр опери та балету, 14.11.2015 – церемонія нагородження
  • Львівська обласна філармонія, 15.11.2015 – концерт квартету DAGADANA

открываем Падеревского | City of Lions

Під час першого фестивал, Польсько-український фонд ім. Падеревського спільно з “Спільнота польська”, заснували премію і нагороду за вагомий внесок у популяризацію польської культури і творчої спадщини. Цього року планується вручення 5-ти наргад.

Апарт-готель Апартаменти City of Lions відкрив бронювання до кінця листопада, на дні всіх майбутніх подій. Підібрати і забронювати квартиру подобово у Львові можна нашому сайті sutky.com.ua.

Апартаменти City of Lions

Всі анонси культурних подій Львова | Афіша Львова
Екскурсії по Львову таобласті
Почати пошук подобово квартири у Львові

Очистити корзину
>