Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 838-23-20; +38 (066) 306-37-13; +38 (063) 369-43-42
Viber, WhatsApp: +38 (097) 784-22-30
City of Lions » Новини та статті » У Львові пройде XV Міжнародний економічний форум
Международный экономический форум Львов 2015 | Ciity of Lions

У Львові пройде XV Міжнародний економічний форум

Дата: 8-9 жовтня 2015р.

Місце: стадіон “Арена-Львів”, вул. Стрийська, 199

V Міжнародний економічний форум цього року пройде під гаслом «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність». Про це City of Lions заявили в департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної держадміністрації.

Економічний форум це хороша платформа для обговорення та вирішення проблем, пов’язаних зі стратегічним плануванням економічного розвитку регіону. Хороший толчек для економічного зростання та збільшення конкурентоспроможності Львова.

Актуальні теми обговорення форуму:

  • Туризм – шанс для розвитку
  • Індустріальні парки і розвиток промисловості
  • Відновлювальні ресурси та енергетика

У роботі форуму візьмуть участь близько 350 представників бізнесу та виконавчої влади з різних країн. Серед них: Україна, Німеччина, Австрія, Угорщина, Польща, Словаччина, Канада, Туреччина, Латвія і багато інших.

В рамках тематичних секцій форуму пройдуть пленарні зустрічі, круглі столи, конференції з актуальних питань міжнародного співробітництва, економічного та регіонального розвитку, сучасних технологій туризму та реакріаціі, залучення інвестицій. Будуть представлені проекти економічної співпраці України та європейських партнерів.

У ході ділових зустрічей очікується підписання низки договорів, налагодження ділових контактів. Для зацікавлених у цьому, під час форуму пройде Міжнародна контактна біржа «Бізнес-партнерство 2015».

City of Lions сподівається, що майбутній форум дасть нові перспективи для розвитку туризму та готельного бізнесу в нашому регіоні.

Подобова оренда квартири у Львові, на дні Міжнародного форуму, до послуг його учасників від нашої компанії Апартаменти City of Lions.

Апартаменти City of Lions оренда квартир подобово швидко і просто!

Всі анонси культурних подій Львова | Афіша Львова
Екскурсії по Львову таобласті
Почати пошук подобово квартири у Львові

Очистити корзину
>