Апарт-готель Апартаменти City of Lions ● Подобово квартири у Львові
тел.: +38 (096) 838-23-20; +38 (066) 306-37-13; +38 (063) 369-43-42
Viber, WhatsApp: +38 (097) 784-22-30
City of Lions » Заїзд та виїзд

Заїзд та виїзд

Заїзд та виїзд з апарт-готелю Апартаменти City of Lions

 

clockЗа замовчуванням, заїзд в наші квартири відбувається в будь-який зручний для Вас час з 13:00 до 22:00. Це час початку перших розрахункових доби проживання в квартирі.

вопросПри цьому не забувайте, що заїзд, наприклад, в 17:00 першої доби проживання не дає Вам гарантоване право виїзду близько 17:00, в одні з наступних діб.

 

clockРозрахунковий час виїзду з квартири не пізніше 12:00. Цей час може бути продовжено за погодженням з нами, якщо є така можливість. У цьому випадку обговорюється додаткова оплата за проживання.

 

clockМожливість ранкового заїзду або вечірнього виїзду необхідно обумовлювати попередньо, при оформленні замовлення. У цьому випадку до суми замовлення буде додана сума рівна половині вартості однієї доби мешкання. Якщо ранковий заїзд попередньо не обумовлений, але замовлена ​​вами квартира на момент прибуття до Львова вільна, Ви можете оселитися без доплати за раннє поселення. При цьому просимо Вас пам’ятати про те, що клієнти, які оплатили ранковий заїзд або вечірній виїзд мають гарантоване право проживання в обумовлені години.

 

Оплата

 

Оплата за весь період проживання проводиться при заселенні єдиною сумою, за вирахуванням суми броні. Розрахункова одиниця при оплаті – гривняУвага, перед внесенням оплати, зв’яжіться з нами!

 

Страховий депозит

 

страховой депозитСтраховий депозит, це сума еквівалентна вартості N-х діб проживання в квартирі. Повертається Страховий депозит гостям при виселенні, якщо квартира повернута з оренди в стані і комплектації відповідної на момент передачі в оренду. У випадку нанесення шкоди квартирі, страховий депозит не повертається.

 

вопрос(Чому? – Бронювання квартири проводиться нами в тому числі для гостей, які будуть поселятися відразу після Вас. Завдані квартирі збиток зменшує вартість квартири або робить її непридатною частково або повністю для проживання інших гостей, а вони в свою чергу, вже забронювали квартиру для себе . Тому ми будемо змушені або запропонувати цим гостям квартиру вище рівнем за ту ж ціну, або повернути гроші з моральною компенсацією).

 

Але в будь-якому випадку, крім утримання страхового депозиту гості зобов’язані сплатити суму рівну відновної вартості квартири, згідно з її станом і комплектації, які були на момент передачі в оренду.

Страховий депозит ми запитуємо у гостей в наступних випадках:

 

  • У розмірі вартості 2-х діб. Якщо зовнішній вигляд гостей при поселенні не відповідає загальноприйнятим етичним і моральним нормам (стан алкогольного сп’яніння або під впливом наркотиків, неадекватність у спілкуванні, грубе або хамську поведінку, інш.). Або такий категорії клієнтів ми вправі взагалі відмовити у можливості поселення в квартиру в перші оплачені ними добу, без повернення сплаченої суми броні.
  • У розмірі вартості 1-х діб. Бронювання гостями апартаментів класу “люкс”.
  • У розмірі вартості всього періоду проживання. Якщо квартира здається для святкування урочистостей (Новий Рік, День народження, вечірок, тощо)
  • Додатково до зазначених вище, в розмірі вартості 1-ї доби з гостей, що палять (повертається якщо гості не палили в квартирі).

 

passportПри поселенні гостям потрібно мати з собою документ, що засвідчує особу. Для груп гостей – документ для кожного третього. У разі відсутності документа, що посвідчує особу, ми вправі відмовити у поселенні, без компенсації внесеної Броні.

 

 

Вартість заселення / виселення в період 22:00 – 7:00 становить 80 грн – транспортні витрати (таксі). Ця сума не зараховується в рахунок оплати за квартиру.


Повернутися до пошуку квартири

1-но кімнатні квартири

2-х кімнатні квартири

3-х кімнатні квартири

багатокімнатні квартири та будинки

Очистити корзину
>